www.sails4rent.com

Nasze Rejsy

Wypoczynek na jachcie to inny wymiar wakacyjnej przygody - zapraszamy do sprawdzenia

Przygoda na Adriatyku - Kierunek Zadar

Rodzaje posiłków

  • Wariant 1 - samodzielnie - wieczorny wyjazd do restauracji niezależnie lub zalecany przez kapitana
  • Wariant 2 - śniadania przygotowane przez stewardesę - wieczorny wyjazd do restauracji sam lub zalecany przez kapitana
  • Wariant 3 - śniadanie i lunch przygotowane przez stewardesę - wieczorny wyjazd do restauracji sam lub zalecany przez kapitana

O podróży:

- Odpoczynek na jachcie to kolejny wymiar wakacyjnej przyjemności. Spędzanie czasu na wodzie pozwala być razem i osobno. Katamaran jest przystosowany do odpoczynku na pokładzie podczas rejsu. Zatrzymujemy się na opalaniu ze zwiedzaniem, kąpielami morskimi i degustacją różnych chorwackich specjałów.

 

Dlaczego katamaran:

- Wygoda - dwa kadłuby pozwalają na poczucie intymności pomimo małej powierzchni - Luksusowe leniuchowanie - na naszym katamaranie znajduje się 9 miejsc do opalania - Kuchnia w domu - kuchnia jest w pełni wyposażona w naczynia do gotowania, lodówki (2), kuchenkę i piekarnik - poczucie wspólnoty - posiłki katamaranu można spożywać we wspólnym salonie lub na rufie (z tyłu łodzi) na zewnątrz - tam, gdzie nie byli twoi sąsiedzi - coś nowego, coś wyjątkowego, a przede wszystkim z dala od tłumów

Program podróży

- Ze względu na możliwe zmiany warunków pogodowych, program może ulec zmianie na miejscu. Skiper decyduje o zmianach w zależności od pogody.

            

Dzień 1 sobota - przyjazd do portu (Marina Dalmatia) w Sukosan, zakwaterowanie.

           

 

Obowiązkowe szkolenie w zakresie zasad bezpieczeństwa jachtów prowadzone przez skipera. Żeglowanie po południu. Nocleg na morzu na Kornati:

Dzień 2 niedziela - śniadanie na jachcie, żeglowanie po morzu. Stop - pływanie w otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, popołudniowe wypłynięcie na wyspę Hvar. Możliwość zwiedzania z kolacją.

 

Dzień 3 poniedziałek - śniadanie na jachcie, żeglarstwo morskie. Pływanie na otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, popołudniem zawinięcie do Primosten. Możliwość zwiedzania z kolacją.
(Primošten znajduje się mniej niż 30 km od Šibenika) Najstarsza i najbardziej malownicza część miasta znajduje się na małym półwyspie, który można osiągnąć spacerem po zaledwie 20 minutach. Półwysep był kiedyś wyspą połączoną z lądem drewnianym ruchomym mostem. Po zakończeniu tureckiej inwazji na miasto, most został usunięty i zastąpiony sztucznie wykonanym przejściem. W ten sposób wyspa została przekształcona w półwysep podczas ataków tureckich, najstarsza część miasta była otoczona murem, a główna brama prowadziła do niej, do dzisiaj, ta sama funkcja)

Dzień 4 wtorek               - śniadanie na jachcie, żeglowanie po morzu. Pływanie na otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, popołudnie do Sibenika. Możliwość zwiedzania z kolacją.

 


(Šibenik jest pierwszym miastem nad Adriatykiem, które nie zostało założone przez Rzymian lub Greków, zostało założone przez chorwackiego króla Petara Kreszmira IV w 1066 roku. Jest pełne uroczych wąskich uliczek i na pewno pachnie winem, oliwkami i tym, co przyciąga cała śródziemnomorska Chorwacja - zapach słonego morza zmieszanego z lawendą i aromatami owoców Adriatyku)

Dzień 5 środa - śniadanie na jachcie, żeglowanie po morzu. Pływanie na otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, rejs do Skradin, zwiedzanie wodospadów na rzece Krka, wyjście na kolację.

 

(Rzeka Krka jest zjawiskiem krasowym, płynącym w kierunku morza, kształtuje krajobraz: liczne jeziora, wodospady i kaskady). Przepływa u podnóża pasma górskiego Dinara, obok miasta Knin, ze względu na piękno charakter i cechy geologiczne. ogłoszony jako park narodowy, który obejmuje obszar 109 km2 wzdłuż rzeki Krka, 2 km w dół rzeki od wsi Knin do Skradin)

 

Dzień 6 czwartek - śniadanie na jachcie, żeglowanie do morza. Stop - pływanie w otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, rejs do Vrgada, zwiedzanie i wyjście na kolację. (Ta mała wyspa znajduje się między Pasmanem a Murter w archipelagu Sibenik, w większości niezamieszkana i gęsto porośnięta lasem sosnowym.) Vrgada - jedyna osada na wyspie rozciąga się w zatoce Luka na północno-wschodnim brzegu wyspy. na północy Vrgady, widoczne z daleka, przyciąga wzrok intensywnym pomarańczowym piaskiem)

 

Dzień 7 piątek - śniadanie na jachcie, żeglowanie po morzu. Pływanie na otwartym morzu, lekki lunch na katamaranie, powrót do Sukosan - wieczorem wycieczka do Zadaru i kolacja.
(Zadar - miasto morza i słońca. Spacerując przez ufortyfikowane stare miasto, poczujemy trochę włoskiej atmosfery, znajdziemy bezcenne pamiątki od starożytności po barokowe perły. Odwiedzamy Zadar na piechotę. Najlepiej jest wejść do starego miasta od Bramy Lądowej, obok której znajduje się Plac Pięciu Studni i pierwszy publiczny park w kraju, Perivoj Kraljice Jelene Madijevke)

Dzień 8 sobota - śniadanie na jachcie - wymeldowanie i powrót do domu

CERTYFIKOWANI PROFESJONALIŚCI
DEDYKOWANY KONSULTANT
GWARANCJA AGENCJI TURYSTYCZNEJ
OPINIE KLIENTÓW
  • BIULETYN
  • Zapisz się na najnowsze oferty

Best Boat Rentals
To use this feature you must login.