www.sails4rent.com

Odkryj najpiękniejsze miejsca na świecie

Wybierz wymarzone miejsce z setek baz. Płyń w każdej szerokości geograficznej Morza Śródziemnego, Karaibów, Seszeli, a nawet Azji!
Morze Śródziemne
Morze międzykontynentalne leżące pomiędzy Europą, Afryką i Azją. Na zachodzie jest połączone Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim, na wschodzie przez cieśninę Dardanele łączy się z morzem Marmara i dalej przez cieśninę Bosfor z Morzem Czarnym, zaś przez Kanał Sueski z Morzem Czerwonym i dalej z Oceanem Indyjskim. To śródlądowe morze jako jedyne na świecie otoczone jest lądami należącymi do trzech części świata. Już przed tysiącami lat kwitły tu kultura i nauka, rozwijały się rolnictwo, rzemiosło, handel i żegluga. Na obszarze tym pozostały bogate pamiątki starych cywilizacji – pojedyncze zabytki i całe miasta. Wspólną cechą tych państw, poza dostępem do morza, jest klimat i roślinność śródziemnomorska.

Nad Morzem Śródziemnym leżą następujące państwa (zgodnie z ruchem wskazówek zegara): Gibraltar, Hiszpania, Francja, Monako, Włochy, Malta, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Grecja, Cypr (w tym Cypr Północny oraz Akrotiri i Dhekelia), Turcja, Syria, Liban, Izrael (w tym Strefa Gazy), Egipt, Libia, Tunezja, Algieria i Maroko.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sailsrenmz/_prod/www/tpl/list_finder2_s.php on line 67

1 os.

0

0 m / 0 ft

min.1 os.

0

0 m / 0 ft

min.Twój doradca

Zagubiony?

Skontaktuj się z naszym ekspertem, który pomoże wybrać właściwą dla Ciebie propozycję.

THERE ARE NO BOATS MATCHING YOUR SEARCH

There are no boats matching your search.

Please modify your requirements to find available boats
or contact us if you have a specific charter project.Sails4Rent to pierwsza strona porównująca czartery jachtów. Znajdź w naszej wyszukiwarce najlepszą ofertę wynajmu jachtu; wynajmij motorówkę, wypożycz katamaran lub gulet w dowolnej lokalizacji.
Otrzymasz bezpośrednie oferty od firm czarterowych. Porównaj modele jachtów, ceny czarteru, poznaj opinie klientów i zarezerwuj czarter łodzi online.
Możesz także zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o rabatach i ofertach specjalnych.
Prześlij nam swoje zapytanie a nasz zespół wyjaśni wszystkie wątpliwości.
© SAILS4RENT

Best Boat Rentals
To use this feature you must login.